Отримано допомогу відповідно до Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19»

Дата: 05.06.2020 16:01

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підсумками Програми «U-LEAD з Європою» (на підставі Угоди України та Європейською Комісією про фінансування заходу «COVID-19 з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза) сьогодні, реалізуючи Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», вручив КНЗ «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» засоби індивідуального захисту та дезінфекції для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

До складу Скринь здоров’я входять: маски медичні захисні, костюми біологічного захисту/комбінезони, дезінфікуючі засоби (рідка форма), дезінфікуючі засоби (рідина антисептична для рук), окуляри захисні, респіратори, рукавички оглядові нітрилові, термометр безконтактний інфрачервоний.

Організаційний відділ міської ради