Дата: 06.03.2020 10:10

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 17 березня  2020 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Питання для розгляду:

1.Про проведення двомісячника по благоустрою та озелененню підвідомчої території Бобровицької міської ради.

2. Про організацію роботи по запобіганню бездоглядності неповнолітніх на підвідомчій території міської ради за підсумками  2019 року.

3. Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконкому Бобровицької міської ради від 28.02.2019 року № 33.

4. Про визначення терміну прийому  закладами загальної середньої освіти підвідомчої території Бобровицької міської ради  заяв щодо зарахування дітей до перших класів  у 2020 році.

5. Про  внесення змін у додаток 2 до рішення виконкому  Бобровицької міської ради від  28.02.2019 року № 28.

6.  Про проєкт рішення «Про внесення змін до  Програми «Шкільний автобус» на 2019- 2021 роки».

7. Про проєкт рішення «Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік».

8. Про комісію по визначенню на конкурсній основі суб’єктів господарювання – виконавців на надання послуг з поводження із побутовими відходами на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

9. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (рідкі відходи) на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

10. Про підтвердження назв вулиць.

11. Про присвоєння та зміну адрес.

12. Про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового  будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту.

13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

14.  Про надання  грошової допомоги  з нагоди  роковин Чорнобильської Катастрофи.

15. Про надання грошової допомоги.

16. Інші питання.