Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Головний спеціаліст сектору з організації та проведення тендерних процедур відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань

ЗАТВЕРДЖЕНО
ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ                                                   розпорядженням міського
голови від 28.06.2024 року
№ 223-ос

 

Бобровицька міська рада
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста сектору з організації та проведення тендерних процедур  відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань (1 вакансія)

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вища юридична або економічна освіта за  освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року, або досвід роботи у сфері публічних закупівель не менше 2 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, діяльності сектору;

- вільне володіння державною мовою (сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту);

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, программ,  вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- сертифікат про проходження тестування уповноваженої особи у сфері публічних закупівель (за наявності);

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (за наявності);

- копія трудової книжки;

- сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ юридичного та кадрового забезпесчення міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,   м. Бобровиця.

Відділ юридичного та кадрового забезпечення міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (другий поверх, кабінет 31).                                                                                                           


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням міського

голови від 28.06.2024 року

№ 223-ос

Умови конкурсу

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з організації та проведення тендерних процедур відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань (1 вакансія)

1. Вища юридична або економічна освіта за  освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

2. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року, або досвід роботи у сфері публічних закупівель не менше 2 років.

3. Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, діяльності сектору.

4. Вільне володіння державною мовою (сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту).

5. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), знання сучасних технологій, программ,  вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням міського

голови від 28.06.2024 року

№ 223-ос

Питання

для підготовки до  іспиту на посаду головного спеціаліста сектору з організації та

проведення тендерних процедур  відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань (1 вакансія)   

  1. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1, 2 Конституції України).
  2. Форма правління в Україні (стаття 5 Конституції України).
  3. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3 Конституції України).
  4. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10 Конституції України).
  5. Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14 Конституції України).
  6. Найважливіші функції держави (стаття 17 Конституції України).
  7. Державні символи України (стаття 20 Конституції України).
  8. Конституційне право на працю (стаття 43 Конституції України).
  9. Конституційне право на освіту (стаття 53 Конституції України).
  10. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46 Конституції України).
  11. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49 Конституції України).
  12. Обов'язки громадянина України (статті 65-68 Конституції України).
  13. Право громадянина України на вибори (стаття 70 Конституції України).
  14. Державний бюджет України (стаття 96 Конституції України).
  15. Повноваження територіальних громад за Конституцією України (стаття 143 Конституції України).
  16. Визначення термінів: пряме підпорядкування, близькі особи, корупційне правопорушення, корупція, потенційний конфлікт інтересів (стаття 1 Закону України «Про запобігання корупції»).
  17. Суб'єкти, на яких поширюються дія Закону України «Про запобігання корупції» (стаття 3 Закону України «Про запобігання корупції»).
  18. Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища та одержання подарунків (статті 22, 23 Закону України «Про запобігання корупції»).
  19. Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та обмеження спільної роботи близьких осіб (статті 25, 27 Закону України «Про запобігання корупції»).
  20. Обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування (стаття 26 Закону України «Про запобігання корупції»).
  21. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 28 Закону України «Про запобігання корупції»).
  22. Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів (стаття 29 Закону України «Про запобігання корупції»).
  23. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав (стаття 36 Закону України «Про запобігання корупції»).
  24. Вимоги до поведінки осіб (стаття 37 Закону України «Про запобігання корупції»).
  25. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (стаття 45 Закону України «Про запобігання корупції»).
  26. Контроль та перевірка декларацій (статті 151, 512,  513 Закону України «Про запобігання корупції»).
  27. Моніторинг способу життя суб’єктів декларування (стаття 514 Закону України «Про запобігання корупції» ).
  28. Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (стаття 54 Закону України «Про запобігання корупції»).
  29. Загальні засади запобігання корупції у діяльності юридичної особи (стаття 61 Закону України «Про запобігання корупції»).
  30. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (стаття 651 Закону України «Про запобігання корупції»).
  31. Поняття служби в органах місцевого самоврядування, посадової особи місцевого самоврядування за Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (статті 1,2 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  32. Посади в органах місцевого самоврядування (стаття 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  33. Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування (стаття 4 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  34. Право на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 5 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  35. Державна політика щодо служби в органах місцевого самоврядування (стаття 6 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  36. Основні обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  37. Основні права посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 9 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»). 
  38. Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування (стаття 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  39. Присяга посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  40. Обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 12 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  41. Фінансовий контроль (стаття 13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  42. Ранги посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  43. Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування (стаття 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»)
  44.  Атестація посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 17 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  45. Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування (стаття 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
  46. Оприлюднення інформації згідно із Законом України «Про відкритість використання публічних коштів» на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.
  47. Вартісні межі застосування закупівель товарів, робіт та послуг (Постанова №1178 пункт 11).
  48. Планування видатків і визначення потреби в товарах, роботах і послугах, що закуповуватимуться (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 4)
  49. Типи процедур закупівлі та її пороги для замовників (Постанова №1178 пункт 8).
  50. Уповноважена особа (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  51. Ступінь локалізації (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  52. Що таке тендерна пропозиція? (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1,26)
  53. Порядок придбання товарів та послуг в бюджетній установі (Порядок №309)
  54. Методика визначення вартості життєвого циклу відповідно до Закону «Про публічні закупівлі» (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  55. Щодо застосування 24 годин на усунення невідповідностей згідно Закону України «Про публічні закупівлі»  (Постанова №1178 пункт 43)
  56. Відкриті торги: пороги та види відкритих торгів (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 20)
  57. Орган оскарження  (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  58. В яких випадках замовник повинен оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, а в яких – ні? (Постанова №1178 пункт 13)
  59. Що таке спрощені закупівлі? (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  60. Аномально низька ціна  (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  61. Пов’язані особи в публічних закупівлях.
  62. Банківська гарантія  (Закон України «Про публічні закупівлі»)
  63. Визначення очікуваної вартісті предмета закупівлі  (Наказ №275)
  64. Складання річного плану закупівель  (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 4)
  65. Моніторинг публічних закупівель (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 8)
  66. Бюджетні призначення та асигнування  (Бюджетний кодекс)
  67. Створення оголошення про закупівлю  (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 10)
  68. Звіт про договір про закупівлю (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 10)
  69. Електронний каталог Prozorro Market  (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  70. Переговорна процедура закупівлі (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 40)
  71. Відміна тендерної процедури (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 32)
  72. Що таке електронний аукціон? (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  73. Строки для укладення договору про закупівлю за результатом проведеного тендера (Постанова №1178 пункт 49)
  74. Тендерна документація: визначення, нормативно правова база (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)
  75. Уповноважений орган (Закон України «Про публічні закупівлі» стаття 1)         

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням міського

голови від 28.06.2024 року

№ 223-ос

БІЛЕТ № 1

1. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1, 2).

2. Визначення термінів: пряме підпорядкування, близькі особи, корупційне правопорушення, корупція, потенційний конфлікт інтересів (стаття 1).

3. Поняття служби в органах місцевого самоврядування, посадової особи місцевого самоврядування за Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (статті 1,2 ).

4. Оприлюднення інформаціі згідно із Законом «Про відкритість використання публічних коштів» на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.

5. Банківська гарантія.


БІЛЕТ № 2

1. Форма правління в Україні (стаття 5).

2. Суб'єкти, на яких поширюються дія Закону України «Про запобігання корупції» (стаття 3).

3. Посади в органах місцевого самоврядування (стаття 3).

4. Вартісні межі застосування закупівель товарів, робіт та послуг. (Постанова №1178).

5. Пов’язані особи в публічних закупівлях (стаття 1)


БІЛЕТ № 3

1. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3).

2. Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища та одержання подарунків (статті 22, 23).

3. Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування (стаття 4).

4. Планування видатків і визначення потреби в товарах, роботах і послугах, що закуповуватимуться (стаття 4)

5. Визначення очікуваної вартісті предмета закупівлі (Наказ №275)


БІЛЕТ № 4

1. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10).

2. Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та обмеження спільної роботи близьких осіб (статті 25, 27).

3. Право на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 5).

4. Типи процедур закупівлі та її пороги для замовників (Постанова №1178).

5. Складання річного плану закупівель (стаття 4)


БІЛЕТ № 5

1. Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14).

2. Обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування (стаття 26).

3. Державна політика щодо служби в органах місцевого самоврядування (стаття 6).

4. Уповноважена особа (стаття 1)

5. Моніторинг публічних закупівель (стаття 8)


БІЛЕТ № 6

1. Найважливіші функції держави (стаття 17).

2. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 28).

3. Основні обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 8).

4. Ступінь локалізації (стаття 1)

5. Бюджетні призначення та асигнування (Бюджетний кодекс)


БІЛЕТ № 7

1. Державні символи України (стаття 20).

2. Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів (стаття 29).

3. Основні права посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 9).

4. Що таке тендерна пропозиція? (стаття 10)

5. Створення оголошення про закупівлю (стаття.10)


БІЛЕТ № 8

1. Конституційне право на працю (стаття 43).

2. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав (стаття 36).

3. Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування ( стаття 10).

4. Порядок придбання товарів та послуг в бюджетній установі. (Порядок №309)

5.  Звіт про договір про закупівлю (стаття 10)


БІЛЕТ № 9

1. Конституційне право на освіту (стаття 53).

2. Вимоги до поведінки осіб (стаття 37).

3. Присяга посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 11).

4. Методика визначення вартості життєвого циклу відповідно до Закону «Про публічні закупівлі» (стаття 1)

5. Електронний каталог Prozorro Market (стаття 1)


БІЛЕТ № 10

1. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).

2. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування(стаття 45).

3. Обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 12).

4. Щодо застосування 24 годин на усунення невідповідностей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». (Постанова №1178)

5. Переговорна процедура закупівлі. (стаття 40)


БІЛЕТ № 11

1. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49).

2 Встановлення своєчасності подання декларації та повна перевірка декларації (статті 49, 40).

3. Декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 13).

4. Відкриті торги: пороги та види відкритих торгів. (Постанова №1178)

5.  Відміна тендерної процедури (стаття.32)


БІЛЕТ № 12

1. Обов'язки громадянина України (статті 65-68).

2. Моніторинг способу життя суб’єктів декларування (стаття 51).

3. Ранги посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 15).

4. Орган оскарження. (стаття 1)

5. Що таке електронний аукціон? (стаття1)


БІЛЕТ № 13

1. Право громадянина України на вибори (стаття 70).

2. Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування(стаття 54).

3. Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування( стаття 16)

4. В яких випадках замовник повинен оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, а в яких – ні? (Постанова №1178)

5. Строки для укладення договору про закупівлю за результатом проведеного тендера. (Постанова №1178)


БІЛЕТ № 14

1. Державний бюджет України (стаття 96).

2. Загальні засади запобігання корупції у діяльності юридичної особи (стаття 61).

3. Атестація посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 17).

4. Що таке спрощені закупівлі? (стаття 1)

5. Тендерна документація: визначення, нормативно правова база (стаття 1)


БІЛЕТ № 15

1. Повноваження територіальних громад за Конституцією України (стаття 143)

2. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (стаття 65)

3. Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування (стаття 18).

4. Аномально низька ціна (стаття1)

5. Уповноважений орган (стаття 1)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь