Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», адміністратор сектору надання адмінпослуг з питань соціального захисту населення відділу «Центр надання адміністративних послуг»
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського
голови від 28.06.2024 року
№ 222-ос
ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ
Бобровицька міська рада
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» (1 вакансія) та адміністратора сектору надання адмінпослуг з питань соціального захисту населення відділу «Центр надання адміністративних послуг» (1 вакансія).
Вимоги до кандидатів:
- громадянство України;
- вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління ― не менше трьох років.
- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;
- вільне володіння державною мовою (сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту);
- впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;
- вміння працювати з інформацією, орієнтація на досягнення кінцевих результатів, вміння працювати в команді;
- відповідальність та наполегливість.
Для участі у конкурсах подаються документи:
- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;
- особова картка форми П-2ДС;
- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;
- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;
- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- копія військового квитка (у разі наявності);
- копія трудової книжки;
- дві фотокартки розміром 4х6 см.
- сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту
Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
Додаткова інформація:
Документи на конкурси приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсів.
Інформація щодо часу та місця проведення конкурсів, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо надається за телефоном (відділ юридичного та кадрового забезпечення міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46
Відділ юридичного та кадрового забезпечення міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсах за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46, каб. 31.
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського
голови від 28.06.2024 року
№ 222 - ос
Умови конкурсу
на заміщення вакантних посад адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»(1 вакансія) та адміністратора сектору надання адмінпослуг з питань соціального захисту населення відділу «Центр надання адміністративних послуг» (1 вакансія).
1. Громадянство України;
2. Вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління ― не менше трьох років.
4. Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;
5. Вільне володіння державною мовою (сертифікат про володіння державною мовою або атестат про середню освіту);
6. Впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;
7. Вміння працювати з інформацією, орієнтація на досягнення кінцевих результатів, вміння працювати в команді;
8. Відповідальність та наполегливість.
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського
голови від 28.06.2024 року
№ 222 - ос
Питання
для підготовки до іспитів на посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» (1 вакансія) та адміністратора сектору надання адмінпослуг з питань соціального захисту населення відділу «Центр надання адміністративних послуг» (1 вакансія)
- Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1, 2 Конституції України).
- Форма правління в Україні (стаття 5 Конституції України).
- Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3 Конституції України).
- Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10 Конституції України).
- Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14 Конституції України).
- Найважливіші функції держави (стаття 17 Конституції України).
- Державні символи України (стаття 20 Конституції України).
- Конституційне право на працю (стаття 43 Конституції України).
- Конституційне право на освіту (стаття 53 Конституції України).
- Конституційне право на соціальний захист (стаття 46 Конституції України).
- Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49 Конституції України).
- Обов'язки громадянина України (статті 65-68 Конституції України).
- Право громадянина України на вибори (стаття 70 Конституції України).
- Державний бюджет України (стаття 96 Конституції України).
- Повноваження територіальних громад за Конституцією України (стаття 143 Конституції України).
- Визначення термінів: пряме підпорядкування, близькі особи, корупційне правопорушення, корупція, потенційний конфлікт інтересів (стаття 1 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Суб'єкти, на яких поширюються дія Закону України «Про запобігання корупції» (стаття 3 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища та одержання подарунків (статті 22, 23 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та обмеження спільної роботи близьких осіб (статті 25, 27 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування (стаття 26 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 28 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів (стаття 29 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав (стаття 36 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Вимоги до поведінки осіб (стаття 37 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (стаття 45 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Контроль та перевірка декларацій (статті 151, 512, 513 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Моніторинг способу життя суб’єктів декларування (стаття 514 Закону України «Про запобігання корупції» ).
- Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (стаття 54 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Загальні засади запобігання корупції у діяльності юридичної особи (стаття 61 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (стаття 651 Закону України «Про запобігання корупції»).
- Поняття служби в органах місцевого самоврядування, посадової особи місцевого самоврядування за Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (статті 1,2 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Посади в органах місцевого самоврядування (стаття 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування (стаття 4 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Право на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 5 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Державна політика щодо служби в органах місцевого самоврядування (стаття 6 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Основні обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Основні права посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 9 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування (стаття 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Присяга посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 12 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Фінансовий контроль (стаття 13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Ранги посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування (стаття 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»)
- Атестація посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 17 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування (стаття 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).
- Порядок надання адміністративних послуг (стаття 9 Закону України «Про адміністративні послуги»).
47.Права, які має адміністратор (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»).
48. Дайте визначення терміну «адміністративна послуга».
49. Строки надання адміністративних послуг (стаття 10 Закони України «Про адміністративні послуги»).
50. Відповідальні за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг (стаття 19 Закону України «Про адміністративні послуги»).
51. Що таке центр надання адміністративних послуг і з якою метою він утворюється (стаття 12 Закону України «Про адміністративні послуги»).
52. Хто є суб’єктами звернення для отримання адміністративної послуги (стаття 1 Закону України «Про адміністративні послуги»).
53. Плата за надання адміністративних послуг (адміністративний збір) (стаття 11 Закону України «Про адміністративні послуги»).
54. Порядок призначення на посаду адміністратора.
55. Основні завдання адміністратора (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»).
56. Перелік документів, які подає суб’єкт звернення у випадках, передбачених законом для отримання адміністративної послуги. (стаття 9 ЗУ «Про адміністративні послуги»).
57. Комплексна послуга “Є-малятко” перелік документів.
58. Які документи необхідні для призначення житлових субсидій?
59. Які документи подаються для призначення допомоги на дітей одиноким матерям?
60. У яких випадках призначається державна соціальна допомога?
61. Підстави відмови в декларуванні/реєстрації місця проживання (перебування), знятті із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) (Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року №265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»).
62. Підстави для відмови у наданні послуги Є-малятко
63. З ким взаємодіє ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань ?
64. Документи, що подаються заявником для державної реєстрації фізичної особи – підприємця(стаття 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»).
65. Єдиний державний портал адміністративних послуг (стаття 17 Закону України «Про адміністративні послуги»).
66. Порядок видачі результатів у разі відмови в задоволенні заяви суб'єкта звернення.
67. Види державної допомоги сім'ям з дітьми ( стаття 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»).
68. Яка інформація зазначається в інформаційній картці адміністративної послуги?
69. Особливості діяльності адміністратора центру, що працює на відділеному робочому місці.
70. Яка інформація зазначається у технологічній картці адміністративної послуги?
71. Надання супутніх послуг (стаття 15 Закону України «Про адміністративні послуги»).
72. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг (стаття 18 Закону України «Про адміністративні послуги»).
73. Вимоги щодо якості надання адміністративних послуг (стаття 7 Закону України «Про адміністративні послуги»).
74. Декларування місця проживання особи за декларацією про місце проживання (Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року №265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»)
75. Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) (Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року №265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»).
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського
голови від 28.06.2024 року
№ 222-ос
БІЛЕТ № 1
1. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1, 2).
2. Визначення термінів: пряме підпорядкування, близькі особи, корупційне правопорушення, корупція, потенційний конфлікт інтересів (стаття 1).
3. Поняття служби в органах місцевого самоврядування, посадової особи місцевого самоврядування за Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (статті 1,2).
4. Порядок надання адміністративних послуг (стаття 9).
5. Підстави відмови в декларуванні/реєстрації місця проживання (перебування), знятті із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування)
БІЛЕТ № 2
1. Форма правління в Україні (стаття 5).
2. Суб'єкти, на яких поширюються дія Закону України «Про запобігання корупції» (стаття 3).
3. Посади в органах місцевого самоврядування (стаття 3).
4. Права, які має адміністратор (стаття 13).
5. Підстави для відмови у наданні послуги Є-малятко
БІЛЕТ № 3
1. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3).
2. Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища та одержання подарунків (статті 22, 23).
3. Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування (стаття 4).
4. Дайте визначення терміну «адміністративна послуга»
5. Органи взаємодії ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань
БІЛЕТ № 4
1. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10).
2. Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та обмеження спільної роботи близьких осіб (статті 25, 27).
3. Право на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 5).
4. Строки надання адміністративних послуг (стаття 10 ).
5. Документи, що подаються заявником для державної реєстрації фізичної особи – підприємця (стаття 18).
БІЛЕТ № 5
1. Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14).
2. Обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування (стаття 26).
3. Державна політика щодо служби в органах місцевого самоврядування (стаття 6).
4. Відповідальні за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг (стаття 19).
5. Єдиний державний портал адміністративних послуг (стаття 17).
БІЛЕТ № 6
1. Найважливіші функції держави (стаття 17).
2. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 28).
3. Основні обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 8).
4. Що таке центр надання адміністративних послуг і з якою метою він утворюється (стаття 12).
5. Порядок видачі результатів у разі відмови в задоволенні заяви суб'єкта звернення.
БІЛЕТ № 7
1. Державні символи України (стаття 20).
2. Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів (стаття 29).
3. Основні права посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 9).
4. Хто є суб’єктами звернення для отримання адміністративної послуги (стаття 1).
5. Види державної допомоги сім'ям з дітьми (стаття 3).
БІЛЕТ № 8
1. Конституційне право на працю (стаття 43).
2. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав (стаття 36).
3. Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування (стаття 10).
4. Плата за надання адміністративних послуг (адміністративний збір) (стаття 11).
5. Яка інформація зазначається в інформаційній картці адміністративної послуги?
БІЛЕТ № 9
1. Конституційне право на освіту (стаття 53).
2. Вимоги до поведінки осіб (стаття 37).
3. Присяга посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 11).
4. Порядок призначення на посаду адміністратора.
5. Особливості діяльності адміністратора центру, що працює на відділеному робочому місці.
БІЛЕТ № 10
1. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).
2. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (стаття 45).
3. Обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 12).
4. Основні завдання адміністратора (стаття 13).
5. Яка інформація зазначається у технологічній картці адміністративної послуги?
БІЛЕТ № 11
1. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49).
2. Встановлення своєчасності подання декларації та повна перевірка декларації (статті 49, 40).
3. Декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 13).
4. Перелік документів, які подає суб’єкт звернення у випадках, передбачених законом для отримання адміністративної послуги. (стаття 9).
5. Надання супутніх послуг (стаття 15).
БІЛЕТ № 12
1. Обов'язки громадянина України (статті 65-68).
2. Моніторинг способу життя суб’єктів декларування (стаття 51).
3. Ранги посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 15).
4. Комплексна послуга “Є-малятко” перелік документів
5. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг (стаття 18).
БІЛЕТ № 13
1. Право громадянина України на вибори (стаття 70).
2. Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (стаття 54).
3. Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування (стаття 16)
4. Які документи необхідні для призначення житлових субсидій?
5. Вимоги щодо якості надання адміністративних послуг (стаття 7).
БІЛЕТ № 14
1. Державний бюджет України (стаття 96).
2. Загальні засади запобігання корупції у діяльності юридичної особи (стаття 61).
3. Атестація посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 17).
4. Які документи подаються для призначення допомоги на дітей одиноким матерям?
5. Декларування місця проживання особи за декларацією про місце проживання
БІЛЕТ № 15
1. Повноваження територіальних громад за Конституцією України (стаття 143).
2. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (стаття 65)
3. Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування (стаття 18).
4. У яких випадках призначається державна соціальна допомога?
5. Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування)