Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 27.04.2024 09:00

Солдат  Дубіновський Юрій Володимирович загинув 27 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання по утриманню позицій поблизу н.п. Ямпіль Донецької області. Йому було 40 років.

Юрій Володимирович Дубіновський народився 27 березня 1983 року в місті Бобровиця. Після закінчення 9 класів Бобровицької загальноосвітньої школи №2 вступив до Ніжинського коледжу. Займався будівельно-ремонтними роботами.

В перші дні повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації на територію України вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної держави. Отримавши важке поранення і три контузії, продовжував до останнього захищати Батьківщину.

Вірний військовій присязі, він загинув у бою за Україну, виявивши стійкість і мужність.

Вічна слава Герою!