Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають…

Дата: 23.12.2023 17:48

Сьогодні на центральній площі міста зібралася численна громада,  військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню земну дорогу загиблого воїна Олега Вікторовича Старикова. Жителі громади вийшли з квітами в руках, щоб зустріти відважного захисника живим коридором та віддати данину шани та поваги Герою, який пожертвував своїм життям за Україну.

Слова співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця висловили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий.

«Для рідних, друзів та побратимів, для усієї нашої громади Олег Стариков назавжди став безсмертним Героєм. Немає таких слів, які змогли б загасити в серцях рідних біль скорботної втрати, але ми обіцяємо, що свято збережемо шанування вічної пам’яті Захисника України.

Дякуємо відважному воїну за його подвиг, за найдорожчу пожертву в ім’я народу України!», - сказав під час мітингу-реквієму Геннадій Іванюк.

У с. Рудьківка відбулась церемонія поховання з усіма військовими почестями.

Ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Вічна слава відважному воїну, який захищав Україну та кожного з нас!

Герої не вмирають!