Шановні працівники сімейної медицини! Щиро вітаю вас з професійним святом!
Ваша професія — це щоденна турбота про здоров’я людей, підтримка та допомога кожній родині. Саме сімейний лікар часто стає першим, до кого звертаються за порадою, лікуванням і добрим словом. Ви супроводжуєте людей упродовж усього життя, даруючи впевненість, увагу та надію.
Дякую вам за самовіддану працю, професіоналізм, людяність і витримку. Особлива вдячність — за вашу відданість справі в непростий для країни час, за щоденну готовність допомагати та підтримувати громаду.
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла, вдячних пацієнтів, професійних успіхів та невичерпної енергії. Нехай у ваших домівках панують добробут, злагода і щастя!
З повагою
в.о. міського голови Геннадій ІВАНЮК






