Вітання

16 лютого святкує День народження Тетяна Ковчежнюк

08:05 16.02.2023

Вітаємо з Днем народження!

Бобровицька територіальна громада щиро вітає старосту Браницького старостинського округу Анатолія Моругу – з нагоди Дня народження! Шановний Анатолію Анатолійовичу! Бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Хай кожен новий день приносить лише добро, а доля буде щедрою на успіх , дарує радість життя, вірних і надійних друзів!

08:01 31.01.2023

ВІТАННЯ

Бобровицька територіальна громада щиро вітає старосту Свидовецького старостинського округу Віктора ПЛИСКУ – з нагоди ювілейного Дня народження!

09:12 17.01.2023

Привітання з Днем народження для старости Кобижчанського старостинського округу Дмитра Лесенка

Шановний Дмитре Володимировичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, дарує радість життя, незрадливий успіх, вірних і надійних друзів. Щастя, благополуччя та добробуту Вам і Вашій родині!

08:03 03.01.2023

Вітання з нагоди Дня народження

Сьогодні, 1 січня, лунають сердечні вітання з нагоди Дня народження на адресу енергійної, чуйної, небайдужої жінки - старости Старобасанського старостинського округу Лідії Єреп.

08:15 01.01.2023