Привітання

Бобровицька територіальна громада щиро вітає старосту Петрівського старостинського округу Миколу МАЛАШТУ з ювілеєм!

Шановний Миколо Івановичу! Дякуємо за Ваш високий професіоналізм та бажаємо оптимістичного настрою, впевненості в собі і своїх силах, поваги від колег, вдячності від людей, стабільності та везіння.

08:00 01.07.2023

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження старосту Пісківського старостинського округу Валентину ОЛЕШКО!

Шановна Валентино Іванівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я,  реалізації ідей і задуманих планів, сімейного затишку, наснаги в роботі, оптимізму та успіхів у житті. Нехай завжди у Вас будуть гарний настрій та щаслива усмішка! Хай у Вашому домі панують мир, добробут, гармонія і любов!

10:23 29.05.2023

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда ЯКОВИШИНА!

Шановний Леоніде Григоровичу! Щиро вітаємо Вас зі святом! Ви – енергійний та цілеспрямований керівник великого трудового колективу, талановитий аграрій, ваші значні досягнення  відомі в Україні та за її межами. Ви робите вагомий внесок у розвиток нашої громади, тож  дякуємо за Ваш високий професіоналізм та бажаємо, щоб справи завжди мали успіх і чудовий результат. Щиро зичимо стабільності та везіння, оптимістичного настрою, поваги та вдячності від людей. Також бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добробуту, любові та найкращих врожаїв на сільськогосподарській ниві!

08:00 19.05.2023

Вітання

Бобровицька територіальна громада щиро вітає з Днем народження старосту Щаснівського старостинського округу Аллу КОСТЮК!

08:00 11.05.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада вітає з Днем народження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Наталію СОНЕЦЬ!

08:02 30.04.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з ювілеєм старосту Осокорівського старостинського округу Людмилу КОРОСТАШИВЕЦЬ!

08:00 30.04.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження старосту Олександрівського старостинського округу Лідію СЮР!

08:00 23.04.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада вітає з Днем народження начальника фінансового управління міської ради Вікторію ГРАБОВУ!

08:00 06.04.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає старосту Марковецького старостинського округу Тетяну ШВАЧАЧ з нагоди Дня народження!

08:05 04.04.2023

Вітання

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з ювілеєм начальника трудового архіву Зою ЗОЗУЛЮ!

08:17 03.04.2023