За допомогою служби зайнятості переселенець з Лисичанська знайшов роботу в Ічні
Які б випробування не підкидала доля, треба впевнено йти вперед. Це підтверджує й життєва історія переселенця Володимира Бугайчука, який переїхав до села Андріївка Ічнянської територіальної громади і знайшов там бажану роботу. Родом чоловік з Лисичанська, що на Донеччині. У рідному місті він понад дванадцять років працював кочегаром на шахті. Проте події 24 лютого 2022 року внесли свої корективи і в його життя, бо бої за Лисичанськ почалися в день повномасштабного вторгнення до України. Після двох місяців безперервного жахіття, постійної небезпеки, обстрілів та перебування в укриттях родиною було прийнято рішення переїхати в більш безпечне місце до рідні, яка на той час вже перебувала на Львівщині.10:55 06.10.2023