Набув чинності закон про Антикорупційну стратегію України до 2025 року!

Дата: 11.07.2022 15:42

Закон «Про засади державної антикорупційної політики на 2021-2025 роки» опубліковано (https://bit.ly/3yp0dD8) в газеті «Голос України», а 10.07.2022 він набрав чинності.

Відповідний документ Президент України підписав 7 липня 2022 року.

НАЗК з Урядом, громадськістю та бізнесом уже розпочали спільну роботу над розробкою державної програми з виконання Антикорупційної стратегії. У ній будуть визначені конкретні завдання для подолання корупції та органи влади, відповідальні за їх виконання. НАЗК забезпечить максимально інклюзивний процес.

Крім того, НАЗК розробить спеціальний IT-інструмент, аби громадськість могла слідкувати за виконанням Антикорупційної стратегії.

Чому так чекали на ухвалення цього Закону?

Антикорупційна стратегія прискорює європейську інтеграцію держави. Питання про наявність такої стратегії зокрема є і в опитувальнику ЄС, який заповнювала Україна.

Забезпечить командну роботу усіх державних органів з побудови доброчесної влади та справедливого суспільства.

Сприятиме прозорій відбудові України після перемоги.