Щорічний обласний фотоконкурс «Життя як книга.»

Дата: 10.11.2022 09:27

Ось і завершився щорічний обласний фотоконкурс «Життя як книга». Заснований за ідеєю директорки Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інни Аліференко, конкурс ось уже понад 10 років об'єднує прихильників фотомистецтва Чернігівщини та всієї України.
👉За рішенням жюрі у номінації "Книга і війна" І місце посіла робота "Нація, яка читає навіть у часи війни, непереможна", авторка Лідія Жидка (с. Олександрівка, Чернігівська область). Щиро вітаємо Вас з перемогою в Конкурсі!🏆
💛💙Дякуємо всім учасникам за ваші неперевершені і творчі роботи, активну участь у Конкурсі, ваше натхнення, креатив, азарт та запрошуємо доєднуватися до наступного фотоконкурсу! Бережіть себе, адже нам із вами ще відшукувати нові захопливі кадри і творити українське мистецтво!