Інформації установ, організацій

8-ма річниця створення пробації в Україні.

03 Лютого, 2023 р., 12:14
Цьогоріч  відзначають 8-річницю створення пробації в Україні. Верховною Радою України 5 лютого 2015року було прийнято Закону України «Про пробацію»,  що стало рішучим кроком для наближення системи виконання-покарань до європейських стандартів.          Що ж таке пробація? Під поняттям пробація слід розуміти альтернативні по відношенню до позбавлення волі види покарання, які надають можливість особі, яка вчинила кримінальне правопорушення, змінитись без ізоляції від суспільства, отримати необхідну підтримку на шляху до змін.                

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО САЛЬМОНЕЛЬОЗ

01 Лютого, 2023 р., 14:14
         Сальмонельоз – тяжке інфекційне захворювання, яке викликають мікроби сальмонели.          Основним джерелом інфекції є сільськогосподарські тварини (велика рогата худоба, свині, качки, гуси, кури), гризуни, а також людина.          Хворіють сальмонельозом люди різні за віком, але особливо сприйнятливі до цього захворювання діти.          Значну роль в розповсюдженні сальмонельозу відіграють м'ясо, птиця, яйця, риба та інші продукти тваринного походження. У ослаблених тварин мікроби проникають у м’язи ще за життя, можливо забруднення м’яса вмістом кишечника в результаті неправильної обробки туш при забої. Інфікування продуктів харчування відбувається при зіткненні сирих та готових продуктів, при їх неправильному збереженні та транспортуванні, при використанні загального кухонного інвентаря для обробки сировини (напівфабрикатів) та варених виробів.

Хочеш зробити нашу країну безпечнішою? Прагнеш допомагати людям та стояти на варті правопорядку?Приєднуйся до команди!

01 Лютого, 2023 р., 09:41
30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.  Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua  Наступний крок →надання пакету документів. З переліком Ви можете ознайомитись за посиланням:https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Поліція повідомляє:

31 Січня, 2023 р., 16:30
Шановні мешканці громади!    Відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Бобровнцьку та Новобасанську територіальні громади, повідомляє, що в період з 21.01.2023 року по 28.01.2023 року складено 146 адміністративний матеріал (протоколи та постанови) за вчинення адміністративних правопорушень, 2 особи притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.    До відділення поліції, за вище вказаний період, надійшло 95 звернень громадян. З них 13 правопорушень кримінального характеру, 1 кримінальне правопорушення пов'язане з нанесенням тілесних ушкоджень, 1 кримінальне правопорушення пов'язане з нанесенням тілесних ушкоджень тяжкого ступеня тяжкості, що призвели до смерті чоловіка в результаті побутового конфлікту. 1 кримінальне правопорушення пов'язане з незаконною порубкою дерев. 1 кримінальне правопорушення пов'язане з несплатою аліментів, 1 кримінальне правопорушення пов'язане з невиконанням рішення суду, 1 кримінальне правопорушення пов'язане з незаконним зберіганням наркотичних засобів, 6 крадіжок майна. 1 кримінальне правопорушення пов'язане з незаконним поводженням з тваринами. Житель м.Бобровиця жорстоко вбив собаку, розчленувавши її. Тривають слідчі дії.     Поліцейські відділення поліції № 2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області продовжують заходи щодо попередження шахрайських дій. під час яких проводиться роз’яснювальна робота мешканцям Бобровицької та Новобасанської громад. Застерігаємо громадян від шахраїв, які привласнюють кошти під приводом «пригону» авто з-за кордону. Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в Інтернеті та закликають сплачувати за товар тільки після йото отримання.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону

30 Січня, 2023 р., 12:34
   АМУ звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання призведе до зриву опалювального сезону.    У 2022 році центральна влада не виконала норми Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» та не виділила 14 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, кажуть в Асоціації міст України. При цьому органи місцевого самоврядування та їх комунальні підприємства стримали тарифи на тепло для населення самостійно.

БОТУЛІЗМ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

19 Січня, 2023 р., 16:52
Незважаючи на численні попередження медиків про ризики захворіти на ботулізм, потужну масово-роз’яснювальну роботу щодо небезпеки вживання продуктів харчування, які можуть призвести до цього небезпечного захворювання, громадяни, ігноруючи переконливі прохання лікарів не використовувати в їжу, наприклад, в’ялену непатрану рибу, продовжують опинятися на лікарняних ліжках у стані, що загрожує життю людини. Так у  цьому році перший випадок отруєння ботулотоксином на Чернігівщині: 8-річна жителька Ніжинського району після можливого вживання копченої річної риби 11 січня потрапила до реанімаційного відділення КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» у важкому стані з діагнозом «ботулізм», який встановлено клінічно.

Вступ до закладів вищої освіти Державної служби з надзвичайних ситуацій України

18 Січня, 2023 р., 14:56
Рятувальники Ніжинського районного управління запрошують юнаків та дівчат, які прагнуть отримати професію пожежного-рятувальника та готові стати на стежину професійних вогнеборців, вступати на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій - Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Правила прийому до закладів вищої освіти ДСНС України у 2023 році, розміщені на веб-сайтах відповідних навчальних закладів.    На першому (бакалаврському) рівні здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями: пожежна безпека, цивільна безпека, психологія, хімічні технології та інженерія, екологія та комп’ютерні науки.    Під час навчання здобувачі вищої освіти забезпечуються форменим одягом, комфортними умовами проживання в курсантському гуртожитку, триразовим харчуванням, грошовим забезпеченням, безкоштовним медичним обслуговуванням та мають можливість займатися спортом.    Після закінчення закладу вищої освіти цивільного захисту випускникам присвоюється офіцерське звання та гарантовано працевлаштовують.

Рибалимо за новими Правилами: в Україні оновлено Правила любительського і спортивного рибальства

28 Грудня, 2022 р., 14:02
9 грудня 2022 року набрав чинності наказ Мінагрополітики від 19.09.2022 № 700 «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства».

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних