A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Хочеш зробити нашу країну безпечнішою? Прагнеш допомагати людям та стояти на варті правопорядку?Приєднуйся до команди!

Дата: 01.02.2023 09:41
Кількість переглядів: 32

30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
 Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua
 Наступний крок →надання пакету документів. З переліком Ви можете ознайомитись за посиланням:https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Подальшими етапами будуть співбесіда з представником об’єднаної штурмової бригади, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовки, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, тестування особистісних характеристик (психологічний тест), співбесіда з поліцейською комісією.

Основні службові обов’язки:

•          приймати участь у плануванні, підготовці, проведенні спеціальних заходів (операцій) із затримання членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільнення заручників;
•          надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Ми пропонуємо:

•          соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;
•          професійну підготовку за міжнародними стандартами;
•          можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
•          перспективу кар’єрного росту;
•          заплановано, що поліцейських, який буде працювати у бригаді має отримувати грошове забезпечення щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є одним з найвищих заробітних плат серед правоохоронних органів.

Мінімальний рівень грошового забезпечення - 25 000

Посада

Середній рівень планового грошового забезпечення

інспектор, інженер, інструктор

25 400 - 26 000

командир взводу

30 000 - 32 000

командир роти

34 000 - 36 000

командир батальйону

37 000 - 39 000

Додатково будуть нараховуватися виплати пов’язані виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме 30 000 та 70 000 під час виконання бойових завдань.

Зроби свій вибір! Приєднуйся до Національної поліції!

Твоє майбутнє - майбутнє України!

Прийом документів та надання консультацій щодо умов прийому на службу здійснюється за адресою: місто Чернігів, проспект Перемоги, 74.
Телефон для довідок: (050)46-47-020.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано