A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Повідомлення

Дата: 28.04.2021 08:44
Кількість переглядів: 258

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради

         Установчі збори з формування Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради відбудуться 27.05.2021 (м.Бобровиця, вул. Франка, 1). Початок зборів о 14.00 год.

         До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, засобів масової інформації, інших інститутів громадянського суспільства (ІГС), які реалізують свою діяльність у сферах, пов’язаних з освітою, а також уповноважені представники батьківських комітетів закладів освіти Бобровицької міської територіальної громади (далі – батьківських комітетів).

         Членство в Громадській раді є індивідуальним.

         Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу суб’єкту подання або головою батьківського комітету.

         До заяви додаються:

         рішення суб’єкта подання, оформлене відповідно до установчих документів, копія протоколу (витяг із протоколу) загальних зборів батьківського комітету про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою або печаткою навчального закладу при якому діє батьківський комітет (за наявності);

         біографічна довідка делегованого представника ІГС або батьківського комітету;

         копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС;

         інформація довільної форми про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років.

         Документи приймаються Ініціативною групою до 26.05.2021 включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Бобровиця, вул.Франка, 1, з 08.00 до 17.00 год.

         Телефон для довідок: 2-50-70, ел.адреса: bobrvosv@ukr.net

         Контактна особа: Олена Дурицька, Людмила Оніщенко

         Увага! У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний час через обмеження, пов’язані з карантином, установчі збори можуть бути відкладені рішенням Ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному веб сайті Відділу, а також розіслана ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах та були допущені до них.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано