Відбулося розширене засідання Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради

Дата: 07.06.2021 15:02

04 червня 2021 року на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (опорний заклад) відбулося розширене засідання Громадської ради при відділі освіти  Бобровицької міської ради, в якому брали участь: Володимир Бойко, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Наталія Сонець, керуюча справами Бобровицької міської ради; Людмила Панасюк, начальник відділу освіти; Валентина Мартишевська та Наталія Скакун, головні спеціалісти відділу освіти; Людмила Оніщенко, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради», керівники закладів освіти та члени Громадської ради.

Відповідно до порядку денного учасники розглянули такі питання:

1. Про функції та завдання Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради.

2. Про необхідність розробки Програми розвитку системи освіти в громаді.

В обговоренні питань взяли участь Панасюк Л.В., начальник відділу освіти, Мартишевська В.Г., головний спеціаліст відділу освіти.

Директори освітніх закладів були залучені до виконання практичної вправи з елементами тренінгу «Реалізація напрямів діяльності внутрішнього середовища освітнього закладу» (з досвіду роботи керівника), яку провела Ксенія Липко, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради».

Підбила підсумки роботи розширеного засідання Громадської ради начальник відділу освіти Людмила Панасюк.