Учасники НМТ отримуватимуть результати орієнтовно через тиждень після тестування

Дата: 28.07.2022 14:22

Результати НМТ стануть відомі за тиждень після тестування

Учасники національного мультитесту, які вже склали НМТ, отримуватимуть результати на своїх інформаційних сторінках орієнтовно через тиждень після проходження тесту.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь на запит Освіта.ua.

Інформацію про результати учасників основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування не пізніше ніж 12 серпня 2022 року.

Результати додаткової сесії стануть відомі до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.
Учасник отримає результат тестування за шкалою 100–200 балів для кожної з трьох частин тесту.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.