Проєкти рішень виконкому

Проєкт рішень виконкому

Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради

09:36 28.03.2024

09:35 28.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про надання дозволу на розробку комплексної схеми розміщення двох зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вулиці Незалежності в районі кінотеатру «Прогрес»

09:34 28.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Бобровицької міської територіальної громади

09:33 28.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ПІБ, _._.__ р.н., стосовно неповнолітнього ПІБ, _._.__ р.н.

09:29 28.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ПІБ, _._.__ р.н., стосовно неповнолітньої ПІБ, _._.__ р.н.

09:28 28.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про організацію роботи по запобіганню бездоглядності неповнолітніх на підвідомчій території Бобровицької міської ради за підсумками 2023 року

09:27 28.03.2024