Проєкти рішень виконкому

Проєкт рішення виконкому

Про розірвання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусному маршруті загального користування № 3 «Вокзал-технікум – ринок-Мирне»

16:04 17.05.2021

Проєкт рішення виконкому

Про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо укладення договору на перевезення пасажирів із ___________

16:02 17.05.2021

Проєкт рішення виконкому

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради Додатки

15:58 17.05.2021

Проєкт рішення виконкому

Про проект рішення «Про внесення змін у додаток 2 до «Програми матеріально-технічного забезпечення загону територіальної оборони Бобровицької міської ради на 2020-2021 роки»

15:57 17.05.2021

15:56 17.05.2021