Проєкт рішення виконкому
Про Програму підтримки учасників бойових дій в зоні ООС/АТО, військовослужбовців, осіб добровольчих формувань, добровольчих формувань територіальної оборони, працівників ДСНС та поліції, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів та членів їх сімей – мешканців підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2022 рік
14:49 19.04.2022