Проєкти рішень міської ради

Проєкт рішення

Про погодження відділу культури та туризму Бобровицької міської ради наміру передачі нерухомого майна, що належить до комунальної власності в оренду

13:43 03.11.2022

Проєкт рішення

Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бобровицької територіальної громади (перебуває в оперативному управлінні КНП «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради з ТОВ «Ліки України»

13:41 03.11.2022

Проєкт рішення

Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бобровицької територіальної громади з АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ»

13:40 03.11.2022

Проєкт рішення

Про дострокове припинення договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Бобровицької територіальної громади з ФОП Ніколаєнко К.М.

13:37 03.11.2022

Проєкт рішення

Про затвердження договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бобровицької міської територіальної громади (перебуває в оперативному управлінні відділу культури та туризму Бобровицької ради )з ФОП Рибалко А.А.

13:36 03.11.2022

Проєкт рішення

Про затвердження договорів оренди нерухомого майна, що належать до комунальної власності Бобровицької міської територіальної громади з ТОВ «ФРІНЕТ»

13:34 03.11.2022