Проєкти рішень міської ради

Проєкт рішення

Про дострокове припинення договору оренди землі від 09.09.2010 року укладеного між Бобровицькою районною державною адміністрацією та ТОВ «СГТ «СПІВДРУЖНІСТЬ» з додатковою угодою від 02.01.2020 року, укладеною з Бобровицькою міською радою Чернігівської області на земельну ділянку сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 7420686000:02:000:0310, площею 2,4449 га

16:06 20.03.2023

16:05 20.03.2023

16:04 20.03.2023

16:03 20.03.2023

Проєкт рішення

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кобижчанського старостинського округу, гр. Скалозуб Тетяні Яківні (1/12 частки) та гр. Скалозубу Максиму Олексійовичу (1/12 частки)

16:02 20.03.2023

Проєкт рішення

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старобасанського старостинського округу гр. Дубровській Вірі Борисівні

16:01 20.03.2023

16:00 20.03.2023

Проєкт рішення

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старобасанського старостинського округу гр. Шморгуну Анатолію Васильовичу

15:59 20.03.2023

Проєкт рішення

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Кобижчанського старостинського округу гр. Рябусі Ірині Миколаївні (1/2 частки) та гр. Рябусі Анатолію Миколайовичу (1/2 частки)

15:58 20.03.2023

Проєкт рішення

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

15:57 20.03.2023