Працюємо, щоб послуги ЦНАП були доступними для кожного
Команда ЦНАП Бобровицької міської ради постійно навчається та вдосконалює свою роботу, щоб адміністративні послуги були зручними, зрозумілими та доступними для всіх мешканців громади.
Заступниця начальника відділу ЦНАП Вікторія Гоголь та адміністраторка Наталія Ніколаєнко взяли участь у тренінгу «Фізична безбар’єрність та інклюзивний розвиток громад», організованому громадською організацією «Ліга сильних».
Під час навчання учасники обговорили, як забезпечити доступ до інформації у різних форматах та за допомогою сучасних технологій, а також які практичні кроки допомагають впроваджувати політику безбар’єрності в громадах.
Окрема увага приділялася доступності центрів надання адміністративних послуг. Адже важливо, щоб кожна людина могла без перешкод отримати необхідну послугу, інформацію чи консультацію.
Для команди ЦНАП це не просто навчання — це ще один крок до того, щоб послуги у громаді ставали більш доступними, сучасними та орієнтованими на людей.
Дякуємо громадській організації «Ліга сильних» за змістовний тренінг та підтримку розвитку безбар’єрного середовища в громадах!
Безбар’єрність — це коли послуги справді доступні кожному.






