Бобровиччина в жалобі…
Шановні жителі громади! З сумом повідомляємо про загибель Захисника України – старшого сержанта Кривошея Вадима Миколайовича.
Життєвий шлях Героя
Вадим Миколайович Кривошей народився 15 серпня 1977 року в селі Рудьківка Бобровицького району Чернігівської області.
З 1984 по 1993 роки навчався в Рудьківській середній школі. У 1993 році вступив на навчання до 17 професійно-технічного училища за спеціальністю «помічник машиніста електровозів».
Працював за спеціальністю - помічником машиніста вантажних поїздів на станції Дарниця.
В 1996 році був призваний на строкову військову службу в ЗСУ. Після демобілізації працював у Національній Гвардії міста Києва охоронником посольств.
Потім працював в ПАТ «Рудьківське» різноробочим. Останнє місце роботи – в ТОВ «Земля і Воля».
24 лютого 2022 року Вадим Миколайович був призваний на військову службу в зв’язку з повномасштабним вторгненням військ російської федерації в Україну.
Не вагаючись, він став на захист Батьківщини та українського народу. Відважний воїн з честю виконував складні бойові завдання, не боявся труднощів.
26 березня 2024 року Вадим Кривошей не повернувся з бойового завдання на Донеччині. З того часу вважався зниклим безвісти. Рідні та друзі до останнього вірили, що Вадим Миколайович живий. Але проведена експертиза ДНК підтвердила загибель українського воїна.
У тяжкій скорботі залишилися дружина Юлія Олександрівна, доньки Каріна та Ангеліна, мама Ніна Ігнатівна, сестра Віта Миколаївна.
Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Бобровицька громада сумує разом з вами.
Церемонія поховання Героя відбудеться 04 лютого 2026 року.
О 10:50 ми зустрічатимемо загиблого воїна Вадима Миколайовича Кривошея живим коридором у м. Бобровиця від моргу по вул. Незалежності до площі міста.
О 11:00 на площі відбудеться мітинг-реквієм.
Потім траурна процесія прослідує в село Рудьківка до будинку, де проживав Вадим Миколайович (вул. Шкільна, 23). Заупокійне відспівування Захисника України відбудеться в Храмі с.Рудьківка. Церемонія поховання воїна відбудеться на кладовищі с.Рудьківка.
Просимо жителів громади приєднатися до живого коридору, мітингу-реквієму, церемонії прощання та поховання, щоб з усіма почестями провести в останню дорогу Героя, який віддав за нас і Україну своє життя.






