Апаратна нарада у міській раді: обговорили актуальні питання громади
02 вересня в Бобровицькій міській раді відбулася чергова апаратна нарада під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка. Участь у заході взяли керівники відділів, структурних підрозділів та комунальних підприємств, які прозвітували про виконану роботу та окреслили найближчі плани.
Визначено завдання відділів міської ради щодо внесення основних напрямів публічного інвестування в екосистему DREAM в рамках середньострокового планування.
Заступник начальника відділу освіти Олена Дурицька поінформувала про організований початок нового навчального року в закладах освіти громади.
Обговорено питання проведення ремонтних робіт у закладах медицини та соціального захисту.
Директор КП «Міськдобробут» Юрій Зазимко доповів про поточні роботи та заплановані заходи з покращення роботи свердловин і системи водопостачання у Бобровиці.
Начальник відділу культури та туризму Людмила Луценко розповіла про благодійний концерт у селі Козацьке, під час якого зібрано 30 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Також вона повідомила, що в парку біля Палацу родини Катериничів працівники відділу культури проводять роботи з благоустрою.
Визначено план заходів щодо проведення в селі Піски Всеукраїнського фестивалю «Добридень тобі, Україно моя!».
Ольга Шилко, начальник відділу ЦНАП, інформувала про надання адміністративних послуг громадянам у співпраці з Пенсійним фондом України.






