Бобровицька громада попрощалася із Захисником України

Дата: 05.07.2024 14:56

Сьогодні в с.Марківці зібралася численна громада, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню дорогу нашого земляка, українського воїна Віталія Миколайовича Крикуна.

Слова співчуття рідним та близьким воїна висловили: Андрій Делемень, головний спеціаліст відділу соціального, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я міської ради; Андрій В’ялий начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також староста Марковецького старостинського округу Тетяна Швачач.

У своїх промовах вони згадали, що Віталій Крикун був хоробрим захисником своєї країни, готовим завжди прийти на допомогу. Він з честю виконував свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього свого народу та України, щоб у мирі та безпеці зростали наші діти.

Востаннє віддали військові почесті військовослужбовцю на кладовищі с.Марківці.

У цей сумний час ми всі розділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Віталія Крикуна.

Вічний спокій та світла пам’ять відважному сину українського народу!