Бобровицька громада провела в останню дорогу загиблого Героя

Дата: 01.07.2024 16:55

01 липня на центральні площі міста відбувся мітинг-реквієм. Наша громада попрощалася із своїм земляком, воїном-Захисником Ігорем Миколайовичем Кошелем. Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом своєї рідної землі й захищав Україну та її народ.

Жителі громади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу Героя, який поклав на вівтар української державності найдорожче – своє життя.

Прощальні промови виголосили перший заступник міського голови Володимир Данішевський та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий.

Востаннє нашому Захиснику віддали військові почесті на кладовищі м. Бобровиця. На честь воїна пролунав військовий салют.

Ми схиляємо голови на знак поваги й шани до Героя, який іде у вічність. У ці гіркі хвилини вся громада відчуває непоправну втрату та проймається сумом. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким військовослужбовця.

Вічна пам’ять і вічна слава українському воїну-Герою, перед яким ми всі в неоплатному боргу!