Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 15.06.2024 09:00
Кількість переглядів: 45

Молодший сержант Галаган Дмитро Олексійович загинув 15 червня 2023 року в наслідок обстрілу противника, отримавши поранення несумісне з життям поблизу населеного пункту Приютне Запорізької області. Йому було 26 років.

Герой захищав Україну на посаді командира відділення вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А 2802.

Дмитро Галаган народився 01 квітня 1997 року. Проживав в м. Київ, дитинство провів в с. Кобижча.

У 2012 році закінчив 9 класів Київської ЗОШ І-ІІІ ст. №170 і вступив до Київського коледжу  морського та річкового флоту Київської державної академії морського транспорту ім. Гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного, який закінчив у 2015 році отримав спеціальність «механік двигунів». У квітні 2017 року пішов на строкову військову службу і під час служби підписав контракт на службу в ЗСУ.

Дмитро Галаган загинув, захищаючи Батьківщину та свій народ.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою, який віддав за Україну найдорожче – своє життя.