Відбувся тренінг з питань підтримки сімей з дітьми

Дата: 12.06.2024 12:08

10 та 11 червня в Центрі надання соціальних послуг проведено тренінг по запровадженню міжвідомчої взаємодії задля підтримки сімей з дітьми в громаді. У заході взяли участь представники соціальних служб, освіти, охорони здоров’я, поліції, інших відомств.

Спільно обговорили питання про те, як працює міжвідомча взаємодія в громаді, та якими мають бути кроки щодо прийняття громадою Порядку міжвідомчої взаємодії, що допоможе систематизувати роботу різних відомств для забезпечення кращого догляду за дітьми.

Активність реалізується в рамках Проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», що впроваджується UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW).

В консорціум входять: Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО «Соціальна Синергія» та Українська освітня платформа.