Назавжди 47: загиблий Герой приєднався до лав Небесного Воїнства

Дата: 19.05.2024 17:40

19 травня наша громада провела в останню земну дорогу воїна-Героя Олександра Миколайовича Кіхтенка. Не вагаючись, він вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної Батьківщини від рашистської навали. Виконував складні бойові завдання, наближаючи Перемогу.

Олександр Кіхтенко загинув у бою за Україну, заплативши за мир та наш спокій найдорожчою ціною – своїм життям. Під час мітингу-реквієму, що відбувся в с.Кобижча, прощальну промову виголосив заступник міського голови Сергій Циба.

«Від імені жителів громади висловлюю щирі слова співчуття родині загиблого Захисника та всім, хто знав, любив і шанував Олександра Миколайовича. Низький уклін українському воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

В наших серцях завжди житиме вічна пам’ять про подвиг Героя Олександра Кіхтенка, який захищав Україну та свій народ», - сказав Сергій Циба.

Герої не вмирають! Вони житимуть вічно.