Свято в Бобровицькому ЗДО яслах-садку «Веселка»

Дата: 16.05.2024 15:54

Весна – пора пробудження і природних див. Уже сама згадка про весну будить у серці радість. Це свято оновлення, пробудження природи. Саме навесні ми відзначаємо багато свят – зустріч весни, Великдень, День матері, День сім’ї, День вишиванки.

15 травня 2024 року, в затишній актовій залі Бобровицького закладу дошкільної освіти ясла-садка «Веселка» відбувся надзвичайний захід  - конкурс «Міс українка», який був присвячений Дню матері та Дню вишиванки.  На святі були присутні: Юлія Петренко, заступник міського голови, Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, Олена Карнашенко, консультант КУ «ЦПРПП»БМР, батьки, працівники закладу.

Маленькі паняночки змагалися за звання «Міс українка». Конкурсантки демонстрували свої таланти: розповідали про себе, співали, танцювали, готували.

За результатами роботи журі  було визначено переможницю у кожній номінації. Дівчатка отримали квіти та подарунки від батьків. Дякуємо педагогічним працівникам та батькам за організацію та проведення свята!