Відбулося засідання колегії відділу освіти

Дата: 15.05.2024 16:06

15 травня відбулося засідання колегії відділу освіти Бобровицької  міської  ради, у якому брали участь члени колегії.

На колегії розглядалися такі питання:

1. Про стан роботи щодо соціального захисту здобувачів освіти пільгової категорії  в навчальних закладах (доповідач Олена Буц, консультант КУ «ЦПРПП» БМР).

2.  Про   результати проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН у 2023-2024 навчальному році  (доповідач  Світлана  Орел, консультант КУ «ЦПРПП» БМР).

Також були обговорені питання щодо  проведення свята Останнього дзвоника та вручення  випускникам  документів  про освіту, організації Літньої школи в закладах освіти, реорганізації Браницької гімназії в Браницьку філію  І-ІІ ступенів Бобровицького ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів №1, підготовки  до створення  в 2027 році академічного профільного ліцею на базі діючого Бобровицького ліцею, призначення премії  керівникам  освітніх закладів, які брали  активну участь  та  отримали гранти в межах  Міжнародних  та Всеукраїнських  проєктів.

У ході засідання присутні одноголосно затвердили рішення  колегії.