В ЦНАПі працює Розумний кол-центр (0462) 73-02-15

Дата: 15.05.2024 15:58

В Центрі надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради працює Кол-центр, що забезпечує:

• опрацювання усіх без виключення вхідних дзвінків;
  • швидкий результат;
  • надання відповідей на всі поставленні питання.

Відтепер, зателефонувавши до ЦНАПу за номером (0462) 73-02-15 та обравши розділ, який вас цікавить, є можливість швидко та зручно:

• дізнатись про режим роботи ЦНАПу;
  • отримати консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання найпоширеніших послуг;
  • прослухати інформацію про вартість послуг та час на їх отримання;
  • зв’язатися зі спеціалістами для додаткових консультацій чи записатися на прийом до працівників ЦНАПу.

За квітень місяць на телефон Кол-центру надійшло 252 вхідних  дзвінків, з них 62 переведених на спеціалістів ЦНАП для отримання консультацій та адміністраторами здійснено 541 вихідний  дзвінок з повідомленням заявників про результати розгляду заяв.

Крок за кроком будуємо безпечний, сучасний, орієнтований на потреби громадян ЦНАП!

Розумний кол-центр втілено завдяки Програмі EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.