«Пухнастий двіж» для малечі

Дата: 06.05.2024 12:21

6 травня на території відділу освіти міської ради знову було весело і гамірно. Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, запросила на радісне дійство дошкільнят та учнів початкових класів міських закладів освіти. Гостями зустрічі були Юлія Петренко, заступник міського голови, і  директори закладів освіти міської ради.

У ході заходу діти шукали великодні яйця із сюрпризами та смакували запашні паски. Найбільшим сюрпризом для них був Зайчик із «Пухнастого двіжу» (за сприяння міської ради та Анатолія Гусака, директора ТОВ «Інтергаз - 5000»).

Радість в очах, позитивні емоції, веселий сміх переповнювали серце кожної дитини та дорослого. Цікавим завданням для дітей було загадування бажання Зайчику. А воно у всіх єдине -  довгоочікувана ПЕРЕМОГА.

Відділ освіти міської ради