Привітання зі світлим святом Великодня

Дата: 03.05.2024 12:35

Дорогі педагоги, учні та батьки! Від усього серця вітаю усіх із радісним і світлим святом – Великоднем! Цей день згуртовує людей і спонукає кожного замислитися над вічними людськими цінностями: добром, терпимістю, милосердям і любов’ю до ближнього, що особливо актуально сьогодні.

Щиро зичу, аби під Великодні дзвони, разом із благою новиною про Воскресіння Христове, ваші душі наповнились спокоєм, злагодою та гармонією, а домівки – миром, теплом, затишком і дзвінким радісним сміхом!

Нехай світло Великодня надає нам силу перебороти усі труднощі, які випали на долю нашої держави, та вселяє непохитну віру в краще майбутнє.
Здоров’я вам, сил, натхнення та успіхів у добрих справах!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Начальник відділу освіти             Валентина Мартишевська