Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 28.04.2024 09:00

Солдат  Коломієць Артем Олександрович загинув 28 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання по утриманню позицій. Йому було 29 років.

Артем Олександрович Коломієць народився 01 жовтня 1993 року в селі Ярославка. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи вступив на навчання до Бобровицького технікуму ім. О. Майнової за спеціальністю «Менеджмент». Працював у м. Києві в ДСНС командиром відділення.

У перші дні повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації на територію України вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної держави.

Вірний військовій присязі, він загинув у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність.

Вічна слава Герою!