Проведено функціональне навчання з посадовими особами, які очолюють збірні та приймальні пункти евакуації

Дата: 18.04.2024 12:55

З 16 по 18 квітня відбулося навчання у сфері цивільного захисту для посадових осіб, які очолюють збірні та приймальні пункти евакуації. Олександр Осаволюк, майстер виробничого навчання Навчально-консультаційного пункту у місті Ніжині, надав практичні рекомендації щодо розробки плануючих та облікових документів, а також планування евакуаційних заходів на територіях Бобровицької та Новобасанської територіальних громад.

Слухачі ознайомилися з постановою КМ «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» від 30 жовтня 2013 р. № 841 (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ  № 940 від 23.08.2022) та Кодексом цивільного захисту України.

Враховуючи умови військового стану та сучасні загрози, учасникам зібрання була надана інформація щодо порядку поводження з вибухонебезпечними предметами, алгоритму надання домедичної допомоги, відпрацьовано навички по гасінню умовної пожежі.

Після завершення заходу слухачі отримали посвідчення про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Відділ соціального, цивільного захисту

населення, надзвичайних ситуацій та охорони

здоров’я міської ради