Продовжуємо виїзні прийоми на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора з використанням автомобіля та застосуванням автоматизованого комплексу “Мобільний кейс”

Дата: 18.04.2024 11:03

Багатолюдним був учора виїзний прийом у Старобасанському старостинському окрузі де опрацьовано 74 звернення громадян та прийнято 43 заяви.

На виїзному прийомі надано 27 платних послуг, оплату можна було здійснити як через додаток Приват 24 так і  через картки інших українських банків для цього у ЦНАПі створені спеціальні QR коди.

В ході прийому опрацьовані звернення щодо отримання витягу з реєстру Державного земельного кадастру, виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, державної реєстрації речових прав, отримання інформації з реєстру речових прав, внесення змін до записів в реєстрі речових прав, отримання витягу з РТГ та інше.

На визних прийомах в поточному році станом на 18.04.2024 відділом ЦНАП Бобровицької міської ради надано  416 адміністративних послуг з них:

• Є Малятко - 32 заяви по яких надано 126 послуг;
  • витяг з Реєстру територіальної громади - 88;
  • державна реєстрація речових прав - 54;
  • витяг з реєстру Держгеокадастру про земельну ділянку - 38;
  • виправлення помилок у відомостях Держгеокадастру  - 44;
  • допомоги на лікування - 13;
  • набуття статусу дитини війни - 4;
  • отримання житлової субсидії  - 18;
  • інші довідки та заяви (нормативно- грошова оцінка землі, заяви на сесію, видалення зелених насаджень та інше)  - 31.

Попередній запис громадян для отримання адмінпослуг на «Виїзному віддаленому робочому місці» здійснюється працівниками старостинських округів.

ЦНАП Бобровицької міської ради прагне бути корисним і доступним для кожного жителя громади !
Звертайтеся, ми працюємо для Вас  !

Телефон ЦНАП: (04632) 2-51-28
Кол-центр ЦНАП: (0462) 73-02-15