Проведено основний етап циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти

Дата: 18.04.2024 08:10

Відповідно до Плану заходів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 січня 2024 року №83 «Про проведення основного етапу третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2024  році» 17 квітня 2024 року проведено основний етап циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти учнів 4 класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Дослідження передбачало тестування учасників для оцінювання читацької, математичної, природничо-наукової компетентності та надання відповідей на запитання анкет.

Старшими інструкторами моніторингового дослідження були: Шоколенко Любов Миколаївна, методист кафедри дошкільної  та початкової освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського; Сутуга Оксана Іванівна, головний спеціаліст відділу освіти Бобровицької міської ради; Липко Ксенія Миколаївна, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»,  відповідальним за пункт моніторингового дослідження: Лутченко Неля Григорівна, заступник директора Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Усі діти активно, творчо, відповідально працювали та старанно виконували завдання. Директору та вчителям закладу вручені подяки за роботу й участь у моніторинговому дослідженні.

Дякуємо дирекції освітнього закладу: Лисенко Віті Петрівні й Лутченко Нелі Григорівні та  учителям початкових класів: Борисенко Валентині Григорівні, Лазарь Олені Юріївні, Костюк Людмилі Сергіївні за організацію й проведення моніторингу.