Відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

Дата: 16.04.2024 15:25

12 квітня в спортивному залі ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О.Майнової НУБіП України» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад.

У першій групі ЗЗСО серед дівчат перемогу здобула Богдана Коваль з Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце виборола Вероніка Неділько (Кобижчанський  ЗЗСО І-ІІІ ст.), Наталія Вакуленко з Вороньків закінчила чемпіонат на третьому місці.

Серед юнаків перші дві сходинки п’єдесталу вибороли учні Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ст.: чемпіоном став Вадим Кравченко, срібним призером - Євгеній Горбач. Третє місце виборов студент ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О.Майнової НУБіП України» Вадим Березов.

У командному заліку в змаганнях по І групі впевнену перемогу здобула команда Кобижчанського закладу загальної середньої освіти, друге місце - у команди Бобровицького ліцею, третє місце виборола команда ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О.Майнової НУБіП України».

У другій групі ЗЗСО серед дівчат два перші місця здобули учениці Макарівської гімназії: золото - в Анни Семененко, медаль за друге місце виборола Аліна Шаповал. Третє місце - в Юлії Шевченко (Марківці).

Серед юнаків також переміг учень Макарівської гімназії Олександр Федько, друге місце - у Давида Бунтурі з Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ст., третє місце виборов Назар Семененко (Макарівка).

У командному заліку по ІІ групі перше місце - в Макарівської гімназії, друге - в команди Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ст., третє місце виборола друга команда Макарівської гімназії.

Усі переможці та призери в особистому заліку чемпіонату нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери змагань - кубками Бобровицької міської ради.

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради