Голосуємо всією громадою за проєкти бюджету участі

Дата: 11.04.2024 10:42

Шановні мешканці громади! З 15.04.2024 по 30.04.2024 (включно) буде проведено голосування на підтримку проєктів, реалізація яких передбачена в 2024 році Програмою «Бюджет участі Бобровицької міської ради». 01 квітня 2024 року відбулось засідання робочої групи з питань реалізації бюджету участі Бобровицької міської ради, на якому були розглянуті та позитивно оцінені 2 проєктні заявки, а саме:

1. Рекреаційна зона «Корисне дозвілля - здорове майбутнє» в с. Кобижча, центр села, вартість проєкту – 200 000 грн;
  2. «Здоровий спосіб життя - здорова нація!» - встановлення спортивно-розвиваючого майданчика в с. Озеряни по вул.  Незалежності,  вартість проєкту – 142 650 грн.

На платформі E-DEM «Громадський бюджет» за посиланням  https://budget.e-dem.ua/7420610100/projects та на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет участі» кожен може ознайомитись з поданими проєктами.

Тож звертаємося до всіх небайдужих жителів Бобровицької громади взяти участь у голосуванні з 15 по 30 квітня 2024 року та віддати свій голос за вподобаний вами проєкт (лише за один), проголосувавши на платформі E-DEM «Громадський бюджет» за посиланням https://budget.e-dem.ua/7420610100/projects

При неможливості проголосувати на платформі, запрошуємо віддати свій голос за проєкти «Бюджет участі» у паперовому вигляді в зручному для вас пункті для голосування. Перелік пунктів для голосування додається.

Давайте разом допоможемо авторам проєктів перетворити мрії на реальність!