Проєкт на будівництво очисних споруд відібрано до реалізації

Дата: 10.04.2024 11:02

Бобровицька громада вкотре стала переможцем та увійшла в трійку громад в області, які виграли грант у рамках Програми з відновлення України (ПВУ). Зокрема, проєкт Бобровицької міської ради  «Будівництво очисних споруд в м. Бобровиця» був відібраний Мінінфраструктури до реалізації за цільові кошти Європейського інвестиційного банку.

Всього від міської ради були подані чотири заявки – це капітальний ремонт Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, капітальний ремонт ЗДО «Лісова казка» ( с. Кобижча), капітальний ремонт КНП «Бобровицька опорна лікарня» та будівництво очисних споруд.

Під час робочого візиту до Бобровицької громади представники групи технічної підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй зробили свої висновки, згідно з якими доцільно побудувати нові очисні споруди, що матимуть більшу потужність (500 м3), розроблені за новими технологіями та належним чином забезпечуватимуть потреби міста.

Зазначимо, що діючі очисні споруди міста працюють вже більше ніж 60 років, мають низьку потужність (40 м3), шкодять екології та потребують постійних бюджетних вкладень.

Очікується, що в зв’язку з ефективністю роботи нових очисних споруд їх використання дасть змогу покращити екологію міста та не підвищувати тарифи для населення на водовідведення.

На даний час Бобровицька міська рада оголосила тендер на будівництво очисних споруд. Очікувана вартість – 43 мільйони 259 тисяч 159 гривень. Це цільові кошти Європейського інвестиційного банку, їх використання будуть контролювати представники ПРООН та Мінінфраструктури.

Маємо надію, що й інші наші проєкти знайдуть підтримку та будуть реалізовані.

Висловлюємо вдячність за співпрацю групі технічної підтримки ПРООН та сподіваємося на подальшу ефективну взаємодію.

Фото до публікації - ілюстративне