Вартість послуги, пов'язаної з повторною видачею свідоцтв лише 0,51 грн. та витяг про державну реєстрацію актів цивільного стану за 73 грн.

Дата: 08.04.2024 15:19

Запрошуємо мешканців нашої громади завітати до ЦНАПу і всього лише за 51 копійку отримати повторне свідоцтво або за 73 грн. витяг про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Бобровицький ЦНАП  плідно працює у новому напрямку - прийом заяв на отримання повторних свідоцтв та витягів про державну реєстрацію актів цивільного стану. З початку року принято 32 заяви.

Нагадуємо: державна реєстрація актів цивільного стану нерозривно пов’язана з іншими адміністративними послугами, як реєстрація місця проживання, отримання чи зміна паспортних документів, оформлення соціальних допомог та інше. Тому за одне відвідування зручно і швидко можна вирішити питання, які виникли під впливом певної життєвої ситуації.

Детальніше за тел.: (04632) 2-51-28, кол-центр (0462) 73-02-15

Запис на прийом до ЦНАП (м.Бобровиця, вул Лупицька 4) здійснюється через Платформу ДІЯ, на сайті міської ради в розділі ЦНАП через заповнення гугл форми, за телефоном (04632) 25128, телефоном кол-центру (0462) 73-02-15 або особисто на рецепції у ЦНАП. Прийом громадян у ЦНАПі здійснюється також і без попереднього запису.

Для запису на прийом можна скористатись:
1.    QR-кодом:

2.    Електронною чергою на платформі ДІЯ https://cherga.diia.gov.ua/app/thematic_area_office/181

Ми прагнемо бути корисним і доступним для кожного жителя громади!