Подяки від Захисників України

Дата: 04.04.2024 17:17

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк передав Подяки від українських Захисників депутату обласної ради, директору ТОВ «Козацьке» Сергію Чубовському, директору ТОВ «Інтергаз-5000» Анатолію Гусаку, директору ТОВ «ТВН-Агро» Сергію Триносу, директору Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мирославу Партатусу, старості Марковецького старостинського округу Тетяні Швачач, жителю Петрівки Валентину Литвину, жителям Марковецького старостинського округу, колективам Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та ТОВ «Інтергаз-5000».

«Висловлюємо щиру вдячність і захоплення вашою діяльністю задля забезпечення та підтримки військовослужбовців, які зі зброєю в руках захищають Незалежність і наближають неодмінну спільну Перемогу!», - йдеться в Подяках, що передали наші Герої.

Дякуємо вам, дорогі Захисники, за те, що тримаєте мирне небо над нами, за можливість жити і працювати, дихати вільно!

Разом до Перемоги!