Ноутбуки від ЮНІСЕФ

Дата: 02.04.2024 17:06

Завдяки тісній співпраці міської ради з ЮНІСЕФ три заклади загальної середньої освіти (Бобровицький ліцей, Бригинцівська та Горбачівська гімназії) отримали від ЮНІСЕФ 15 сучасних  ноутбуків.

Девайси для учнів - це не лише інструменти для підключення до уроків. Вони відкривають доступ до світу знань, сприяють розвитку навичок інформаційної грамотності, допомагають здобувачам освіти вчитися самостійно та розвивати креативність. Крім того, це можливість для дітей спілкуватися з друзями та розвивати соціальні навички.

Отже, тепер цифрові пристрої  забезпечать  комфорт  дітям, які не мали обладнання для навчання.

Нагадаємо, що з 57 громад області Бобровицька громада увійшла в четвірку активних та дієвих та була відібрана для підписання Меморандуму про співпрацю з UNICEF. Основні напрямки співробітництва – це водопостачання та санітарія, соціальний захист, захист дітей, освіта, молодіжна політика, охорона здоров’я.

Щиро вдячні  ЮНІСЕФ за підтримку!