Відбувся чемпіонат з шахів серед здобувачів освіти

Дата: 29.03.2024 15:16

29 березня в приміщенні ЗПО «Центр дитячої творчості» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад. У першій групі серед дівчат перемогу здобула Катерина Теленченко з Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце виборола Катерина Лига (Озерянський  ЗЗСО І-ІІІ ст.), Софія Потьомкіна з Бобровицького ліцею - на третьому місці.

Серед юнаків чемпіоном став Микита Пося (Бобровицький ліцей), друге місце - у Володимира Харченка з Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, третє місце виборов Михайло Мельник (Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ст.).

У командному заліку в змаганнях по І групі  перемогу здобула команда Бобровицького ліцею, друге місце - у команди Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, третє місце вибороли учні Кобижчанського  ЗЗСО І-ІІІ ст.

У другій групі серед дівчат перемогу здобула Ангеліна Литовченко з Козацького ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце виборола Аліна Шаповал (Макарівська гімназія), третє місце - в Марії Дічевської (Бобровицька гімназія).

Серед юнаків переміг Олександр Шидловський (Макарівська гімназія), друге місце - в Назара Даниленка з Козацького ЗЗСО І-ІІІ ст., третє місце виборов Кирило Горбач (Горбачівська гімназія).

У командному заліку по ІІ групі перше місце - в Козацького ЗЗСО І-ІІІ ст., на другому місці - команда Макарівської гімназії, третє місце вибороли учні Бобровицько гімназії.

Усі переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради