Розумний кол-центр втілено в ЦНАПі завдяки Програмі EGAP

Дата: 28.03.2024 14:57

Відтепер, зателефонувавши до ЦНАПу за номером (0462) 73-02-15 та обравши розділ, який вас цікавить, є можливість швидко та зручно:

• дізнатись про режим роботи ЦНАПу;
  • отримати консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання найпоширеніших послуг;
  • прослухати інформацію про вартість послуг та час на їх отримання;
  • зв’язатися зі спеціалістами для додаткових консультацій чи записатися на прийом до працівників ЦНАПу.

Так, лише кол-центр ЦНАП з 1 січня 2024 року обслугував 1591 вхідних та вихідних дзвінків, з них 116 переведених на спеціаліста ЦНАПу.

Крок за кроком будуємо безпечний, сучасний, орієнтований на потреби громадян ЦНАП!

Розумний кол-центр втілено завдяки Програмі EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії. Дякуємо Програмі EGAP за  допомогу в досягненні мети зробити державні послуги зручними, якісними і прозорими та отриману можливість покращувати якість життя в громаді.

Програма EGAP Фонд Східна Європа Міністерство цифрової трансформації України