Благодійний фонд «Рокада» допоміг облаштувати простір Публічної бібліотеки

Дата: 26.03.2024 14:03

Завдяки тісній співпраці міської ради із Благодійною організацією «Благодійний фонд «Рокада» проводиться значна робота, спрямована на покращення матеріальної бази КЗ «Публічна бібліотека». Зокрема, Публічна бібліотека виграла грант на облаштування безпечного простору на базі бібліотеки для дітей.

Це вже другий грант, що отримав заклад у рамках проєкту облаштування дитячого простору, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами та інклюзією, який реалізовується за сприяння Благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада».

За рахунок першого гранту простір бібліотеки наповнили сучасним обладнанням, іграми, матеріалами, меблями, які вкрай необхідні родинам дітей з особливими потребами, усім читачам бібліотеки та гостям громади для комфортного спілкування, творчого розвитку та обміну досвідом.

Дякуємо Благодійній організації «Благодійний фонд «Рокада» за допомогу та тісну співпрацю, бажаємо успіхів у всіх справах, натхнення та Перемоги!