Бобровиччина в жалобі

Дата: 22.03.2024 17:21

Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною… Ще один український військовий, ще один наш земляк віддав своє життя за мир та свободу нашої країни - захищаючи Батьківщину, загинув молодший сержант Юрій Іванович Трикоз.

Вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання за призначенням, у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 06.03.2024 року.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять українського воїна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях і продовжують захищати нас із небес!

Про дату зустрічі та поховання Героя ми повідомимо додатково.