Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 20.03.2024 09:12

Молодший сержант Терех Володимир Андрійович загинув 20 березня 2023 року внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу з боку противника, від травм, несумісних з життям. Йому було 47 років.

Володимир Андрійович Терех народився 29.08.1976 року в селищі Мирне Ніжинського району Чернігівської області. Середню освіту здобув у Озерянській середній загальноосвітній школі. В 1989 році, закінчивши 9 класів, вступив до Мринського училища, де отримав спеціальність механізатора.

У 1989 році вступив до лав Національної Гвардії України. Після демобілізації почав працювати в ТОВ «Земля і Воля» оператором очисних машин, де і працював до повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. За покликом серця Володимир Терех вступив до лав ЗСУ.

Володимир Терех віддав за Україну та усіх нас найцінніше – своє життя.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!